KURUMSAL

Başakşehir'in Buluşma Noktası
 
Başakşehir'in tam kalbinde, bölgenin alışveriş ve eğlence ihtiyacını karşılamak ve ilçenin modern yüzüne katkı sağlamak amacıyla Fuzul yapı tarafından tasarlanıp 2010 senesinde bölgenin hizmetine açılan Olimpa AVM, Türkiye'nin ilk "Bölgesel Alışveriş Merkezi" olma özelliğini taşıyor. 
 
Başakşehir'li konukların her türlü beklentisinin aynı anda ve bir arada karşılandığı Olimpa AVM, bölgenin ilk ve tek kompleks alışveriş ve yaşam merkezi. 
 
Olimpa AVM'de düzenli olarak organize edilen sanatçı ve çocuk etkinlikleri sayesinde, Alışveriş merkezi bölge yerleşik halkının ilgi odağı ve buluşma merkezi haline gelmiş durumda. 
 
Geleneksel hale gelen "Çarşamba Pazarı" uygulaması ile farklı bir alışveriş deneyimi yaşatan Olimpa AVM haftada bir gün geleneksel pazar kültürünü en modern şekilde ziyaretçilerin beğeni ve faydasına sunuyor. 
 
Olimpa AVM'de büyüklükleri 14 ila 350 m² arasında değişen mağazalarıyla, konukların bir alışveriş merkezinde aradıkları her şeyi eksiksiz olarak bulmaları mümkün. 
 
1.850 metrekare büyüklüğündeki hipermarketiyle ziyaretçilerinin, günlük ihtiyaçlarını zengin seçeneklerle hızlı ve kolayca karşılıyor. 
 
14 bin metrekare alandan oluşan, 400 araç kapasiteli kapalı otoparkı sayesinde park sorununu da ortadan kaldırıyor. 
 
6 kattan oluşan Olimpa AVM; fast foodları restoranları, 3 boyutlu sinema salonu, kafeteryaları, sinema salonları, çocuk oyun alanları, mescidi ve bir çok eğlenceli sosyal ve kültürel aktiviteleriyle, Başakşehir'li seçkin misafirlerine benzersiz bir alışveriş ve eğlence deneyimi sunuyor. 


,